İçeriğe geç

bayan orkestra ve dj kiralama

bayan Orkestra

Rezervasyon Yaptırmak Daha Kolay Olamaz… 

Bayan orkestra ve Dj kiralama fiyatları

Tamamen Kadınlardan Oluşan Düğün Orkestrası

Bayanlara özel gecelerde düğün müziklerinizi çalmak için bayan orkestra veya bayan dj hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bayanlar arasında düzenlediğniz geceye uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. Daha sonra ise sizler harika düğün müziklerinin tadınıdı çıkarın.

Profesyonel ses sistemi

Baştan sona gerçekten heyecan verici bir performans için güçlü ve kaliteli ses olmazsa olmazdır.

Güncel parçalar

Muhafazekar ailelerin yaptığı bayanlar arası kına gecesi ve düğün eglencelerde en çok tercih edilen en eğlenceli bayan orkestra grubu

bayan dj fiyatları

Bayan dj fiyatları 2023 yılınnda 9.500 TL den başlamaktadır. Kız kıza yapacağınız; kına gecesi, bekarlığa veda veya doğum günü etkinliklerinizde bayan dj kirayın..

Bayan orkestra fiyatları nedir?

Bayan orkestra fiyatları 2024 yılında organizasyon yerinin uzaklığına ve alınan hizmetin içeriğine göre ortalama 10.500 TL ila 12.500 TL arasında değimektedir

Ekonomik Paket 6.000 TL

Bayan Orkestra Ekibi, Ses Sistemi, (50 Kişilik) Bayan Kamereman, Bayan Fotoğrafçı, Volkan & Konfeti, Montaj ve USB Bellek Ulaşım.
(50 ila 80 Kişilik Organizasyonlar için gecerlidir)

Standart Paket 12.500 TL

Bayan Orkestra Ekibi, Profesyonel Ses Sistemi, Bayan Kamereman, Bayan Fotoğrafçı, Renkli Işık Sistemi Volkan & Konfeti, Montaj ve USB Bellek Ulaşım

Kına Paket 5.500 TL

Kına Tahtı ve Konsepti, Gelin Griş Yolu, Karşılama Panosu

Bayan orkestralar Hakkında

Düğün gününüz, planlamanız gereken en önemli gündür. Çiçeklerden ilk dansa kadar dikkate alınması gereken çok şey var. Özel gününüzün her unsuruna çok fazla düşünce ve enerji harcadınız ve aynı dikkatli düşünce süreci düğün töreninize de yansımalı.

Size söz veriyorum, bu göründüğü kadar stresli değil.Bayan orkestra ve bayan dj kiralama firması olarak , ülke çapındaki düğünlere, kına gecesi ve diğer etkinliklere unutulmaz bir eğlence deneyimi sunuyor.Yapacağım şeyler bittiğinde, konuşmalar sona erdiğinde ve ışıklar söndüğünde, aşk hikayenizi dans pistinde gerçekten kutlamanın zamanı geldi. Bunu yapmanın, konuklarınızı dans pistine çıkarması ve en önemlisi onları her şarkıda orada tutması garanti edilen, sizin tarafınızdan seçilen profesyonel, bayan orkestra grubundan daha iyi bir yolu olabilir.

Sık Sorulan Sorular

Muhafazakar ailelerin düzenlemiş oldukları bayanlar aradında yapılan Düğün nişan kına gecesi ve sünnet  gibi organizasyonlarda ortalama 3 saat program süresi vardır.

Düğün organizasyonları için yaklaşık 2 saat önceden gelip hazırlık yapmaktayız

Bayan orkestra grubumuz genel olarak 3 kişiden oluşmaktadır. Bayan Dj, Bayran Kameraman ve Bayan fotoğrafçı 

Ses ve ışık sistemleri gecenin kaderini belirleyen en önemli ayrıntıdır, 500 kişilik profesyonel ses sistemi, festival aydınlatma ve renkli ışık sistemlerini organizasyonun büyüklüğüne göre temin ediyoruz. küçük organizasyonlar için daha mini ses sistemleri kullanarak bütçeyi düşürebiliyoruz

Sahnede sezonda yeni çıkmış en popüler şarkıları oluşan bir program sunuyoruz. Fakat ilk dans parçası, pasta müziği gibi özel anlam ifade eden şarkı seçimlerini çiftlerimize bırakıyoruz. 

Yaz sezonunda hafta sonları oldukça yoğun olabiliyor, bu bakımdan mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz.

Bayan  orkestra olarak düğün nişan kına gecesi ve sünnet organizasyonlarında hizmet verdiğimiz bölgeleraşagıdadır

  1. İzmir
  2. istanbul 
  3. ankara
  4. Manisa
  5. Aydın
  6. Muğla
  7. Afyon
  8. Uşak

Müşteri Deneyimleri

“Düğün günümüzü bu kadar özel kıldığınız için çok teşekkür ederim. Bayan orkestra bulmak gerçekten zor iş.

Asude M.

5/5

 Zamanında başladılar ve çok profesyoneller  giriş  ve ilkdans için üç özel şarkı çalmalarını istedik – kesinlikle her birini çaldılar ve bu, sünnet düğünümğze çok güzel bir dokunuş kattı!!

Fahriye K.

5/5

Bayan Orkestra

Kız Kıza Eğlence

Navigasyon

İletişim

05396819882