İçeriğe geç

Bursa Bando Takımları

Bursanın en popüler gelin alma ve düğün bando takımlarını keşfedin balkan ezgileri ile duygusal ve eğlenceli anlar yaşayın

Bursa Düğün Bandosu

Bando Menlisa

5/5
Bursa Gelin Alma Bandosu

Bando Hi - Caz

5/5
Bursa Balkan Bano Takımı fiyatları

Grup Zayçe

5/5

Bursa’da faaliyet gösteren bando takımları genel olarak düğün, gelin alma, balkan müzikleriyle açılışlar, göçmen düğünleri ve kurumsal etkinliklerde profesyonel hizmet sunmaktadır. Yılların deneyim ve birikimiyle müzik sektörünün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Bando kiralama hizmetleri ile bando takımımızı uygun fiyatlarla tercih edebilir, özel günlerinizde unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Bando kiralama sitesi olarak, müşteriyi ön planda tutarak, bando takımımızı ihtiyacımıza göre tasarlıyoruz.

Geniş müzik repertuarımız ile geleneksel düğün parçalarından, modern müziklere kadar her türlü müzik zevkine hitap ediyoruz. Balkan ezgileriyle hazırladığımız performanslarımız ile davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Göçmen düğünleri gelin alma organizasyonları pasta kesme merasimleri bizim için mutluluk verici. Kurumsal etkinliklerde de görev alan bando takımımız ile şirketinizin açılışında veya diğer özel günlerinizde iş ortağınız olarak yanınızdayız.

Bando kiralama sitesi olarak uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bursada  bando takımları ile iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Bursa Bando Takımı Fiyatları Nedir ?

Bursa'da bando takımı kiralama fiyatları ekipteki kişi sayısı ve program süresine bağlı olarak değişir. Genel olarak fiyatlar aşagıdaki gibidir;

Bursa Bando Takımı Fiyatları
Süre
Fiyat
4 Kişilik Bando Takımı
30 Dakika
6.500 TL
5 Kişilik Bando Takımı
45 Dakika
7.000 TL
6 Kişilik Bando Takımı
60 Dakika
7.500 TL
7 Kişilik Bando Takımı
60 Dakika
8.500 TL

Gelin alma organizasyonları ortalama program süresi ne kadar ?

Bando takımlarının gelin alma organizasyonları için performan süresi ortalama bir saat iken düğün organizasyonlarında iki saate kadar çıkabilmektedir

Bursa bando takımları kaç kişiden oluşuryor ?

Düğünlerde sahne alan bando takımları daha çok 5 ila 6 kişiden oluşmaktadır.

Bursanın hangi ilçelerine hizmet vermektesiniz ?

Bursanın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz

Bando takımı kiralama için ne yapmalıyım?

Yukarıda birbirinden profesyonel bando takımlarının profillerini inceleyerek ucretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Bursa Bando etkinlik fotoğrafları

Aşağıda Bursa Bondo olarak sahne aldığımız etkinlik fotoğrafları bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

  1. Düğün Bandosu: Düğünlerde geleneksel gelin alma töreni, alay yürüyüşü ve eğlence için özel olarak hazırlanmış bir bando takımıdır. Canlı müzik performansıyla düğün atmosferine neşe ve coşku katar.

  2. Kurumsal Bando Takımı: Şirket etkinlikleri, açılışlar, ödül törenleri ve diğer kurumsal organizasyonlar için profesyonel bir bando takımıdır. Özel şirket faaliyetlerine ve kurumsal protokollere uygun olarak performans sergileri.

  3. Açılış Töreni Bando Takımı: Mağaza açılışları, restoran açılışları, fabrika açılışları gibi resmi açılış törenleri için özel olarak düzenlenen bir bando takımıdır. Renkli ve coşkulu müzikleriyle etkinliğinize değer katar.

  4. Gelin Alma Bandosu: Geleneksel Türk düğünlerinde gelin ve damadın evinde alınıp düğün alanına kadar eğlenceli bir parçalarla eşlik eden bando takımıdır. Özel gelin alma şarkıları ve neşeli müzikleriyle gelin alma törenine anlam katar.

  5. Balkan Bandosu: Balkan müziğinin enerjisini ve coşkusunu yansıtan özel bir bando takımıdır. Canlı ve renkli performanslarıyla rumeli ve gömen şarkıları çalarak konukların halay çekmesini sağlar.