İçeriğe geç

İstanbul Düğün Orkestra

Piyanist Okan

Şimdi şehrin en profesyonel orkestra ekibi ile tanışın ve rezervasyon yaptırın..

İstranbul Düğün Orkestra ve müzisyen kiralama Fiyatları

Gece boyunca inanılmaz eğlence performansı

Misafirlerinizi tüm gece boyunca eğlenmesi için yüksek bir coşkuya sahip profesyonel bir düğün orkestra grubu.

İstanbul düğün orkestra

Baştan sona gerçekten heyecan verici bir performans için güçlü ve kaliteli ses olmazsa olmazdır.

Yeni ve harika repertuar

Düğünüzde utulmaz anlar yaşatan müziğin profesyonelleriyiz. Canlı performanmızla davetlileri coşturup, düğün atmosferine renk katıyoruz

Son sistem aydınlatma

Renkli ışık sistemleri etkinliğin güzel geçmesi adına en önemli ayrıntılardan biridir. etkinliğiniz için mutlaka profesyonel ışık sitemi talep edin.

Performans Videoları

Aşağıda, düğünler ve nişan etkinlikler de dahil olmak üzere Piyanist okan ve ekibinin canlı performansını gösteren birkaç video bulunmaktadır.

Basit Ve Şeffaf Fiyatlandırma

istanbulda en çok talep gören düğün orkestrası paketlerini ve fiyatlarını senin için listeledik

Mini Dj Paket 11.000 TL

Profesyonel dj , Ses Sistemi, Pionier Setup, Renkli Işık Sistemi, Ful Hd Video Çekimi Sınırsız, Fotoğraf Çekimi Montaj ve Usb Bellek, Ulaşım.

Standart Paket 13.500 TL

Orkestra Ekibi, (Klavye Elektro Bağlama Asma davul Darbuka) Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Ulaşım,

Herşey Dahil Paket 16.500 TL

Orkestra Ekibi, (Klavye Elektro Bağlama Asma davul Darbuka) Profesyonel Ses Sistemi, Renkli Işık Sistemi, Ful HD video çekimi , Sınırsız Fotoğraf çekimi, Montaj ve USB Bellek, Ulaşım

Hakkında

Piyanist Okan, Düğün orkestrası İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren canlı orkestra grubudur. Grup, 5 farklı enstrümandan oluşur: Klavye, klarnet, elektro bağlama, keman davul ve tabiki darbuka. Bu enstrümanlar, her biri kendi alanında uzman olan müzisyenler tarafından çalınmaktadır.

Piyanist Okan canlı düğün orkestrası, üst düzey deneyimi ile, düğün, nişan, kutlama, sünnet etkinlikleri, açılış ve diğer özel etkinliklerde müzik organizasyon hizmeti sunmaktadır. Grup, müzik severlere en kaliteli performansı sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve müzik dünyasındaki yeni trendleri takip etmektedir.

Klavye, klarnet, keman, elektro bağlama, davul ve darbuka gibi aletler, farklı tarzlarda müzik yapma olanaklarını tanır. Piyanist Okan ve ekibi, bu farklılıkları kullanarak müzik repertuvarını zenginleştirir ve müzikseverlerin beğenisine sunar. Repertuvarında Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Pop, Oyun havaları ve diğer türlerin yanı sıra, yurt dışında popüler olan şarkıları da bulabilirsiniz.

Piyanist Okan ve ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı bir müzik programı sunar. Müzikseverler tarafından beğenilen geniş kapsamlı repertuvar oluşturur ve müziği en güzel şekilde sunar. Dinleyenlerini mutlu etmek adına özel bir müzik performansı sunmak için çalışırlar ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlar. İşte tam bu yüzden istanbul müzisyenler derneği Gelecek Vadeden Sanatçılar ödülüne sahiptir.

Kısacası, Piyanist Okan, İstanbul bölgesinde canlı müzik hizmeti sunan, yöneten ve uzman müzisyenlerden oluşan, farklı tarzlarda müzik yapabilen, müşteri memnuniyeti odaklı bir düğün orkestrası grubudur.

Sık Sorulan Sorular

Düğün nişan kına gecesi gibi organizasyonlarda ortalama 3 saat program süresi vardır.

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet etkinlikleri ve kurumsal organizasyonları için yaklaşık 2 saat önceden gelip hazırlık yapmaktayız

Piyanis Okan canlı düğün orkestrası ekibi  olarak grubumuz 5 kişiden oluşmaktadır. Klavye Klarnet Elektro Baplama  Asma Davul ve Darbukadan oluşmaktadır

Ses ve ışık sistemleri gecenin kaderini belirleyen en önemli ayrıntıdır, 500 kişilik profesyonel ses sistemi, festival aydınlatma ve renkli ışık sistemlerini organizasyonun büyüklüğüne göre temin ediyoruz.

Sahnede sezonda yeni çıkmış en popüler şarkıları oluşan bir program sunuyoruz. Fakat ilk dans parçası, pasta müziği gibi özel anlam ifade eden şarkı seçimlerini çiftlerimize bırakıyoruz. 

Yaz sezonunda hafta sonları oldukça yoğun olabiliyor, bu bakımdan mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz.

Ağırlıklı olarak Avrupa yakası hizmet vermekteyiz ama istranbulun her ilçesine gidiyoruz daha çok gittiğimiz ilçeler aşşağıda Listelenmiştir; 

 • Beylikdüzü
 • Esenyurt
 • Küçükçekmece
 • Florya
 • Bakırköy
 • Büyükçekmece
 • Silivri
 • Sarıyer
 • Fatih
 • Ümraniye
 • Sancaktepe
 • Sultangazi
 • Pendik
 • Kartal
 • Güngören
 • Üsküdar
 • Ataşehir
 • Bağcılar
 • Esenler
 • Güngören

Müşteri Deneyimleri

Harika bir performans sergilediler ! Müzikleri çok keyifli ve eğlenceli  Sesi mükemmel bir şekilde ayarlamışlardı, hiçbir cihazın diğerlerinin üzerine çıkmadı. Ayrıca, şarkı seçimleri geniş kapsamlıydı ve herkesin beğenisini kazandı. Düğün gecemizi sorunsuz şekilde geçirmek için harika katkı sağladılar. kesinlikle tavsiye ederim!

Vasfi A.

5/5

25 ağustos nişan organizasyonum için fiyat teklifi almak istiyorum

Mesude Ü.

5/5

Piyanist Okan

Eğlencenin farklı Adresi

Navigasyon

İletişim

0539 689 44 53
bekiryarason@gmail.com